Духовне виховання


Тиждень духовного пізнання
З 2 по 6 жовтня в Бучацькому ліцеї  відбулась шкільна місія, яку провели редемптористи: о. Василь Ліниця, о. Петро Ковальчук, о. Ігор Колісник та  сестри Тереза Водяна і Юстина Дубіль. Протягом тижня проводились зустрічі з ліцеїстами. Крім того місіонарі зустрілися з педагогічним колективом  та з батьками. Під час місії учні ознайомимлися із громадженням отців редемптористів, які покликані служінню Церкві у справі поширення Євангелія. Кожного дня у Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці служилась Божественна Літургія з місійною проповіддю. Вірні мали нагоду вшанувати мощі блаженного Миколая Чарнецького, які протягом цілого тижня перебували у храмі. На завершення місії відбулося благословення дітей та намащення оливою, діткненою до мощей блаженного.
                                    Свято духовності

21 вересня, у день Різдва Пресвятої Богородиці, учні і вчителі Бучацького ліцею зібралися біля фігури Матінки Божої, щоб попросити благословення і опіки. У вінок Марії полинули щирі слова та пісні у виконанні учнів 5 та 6 класу, учениці 9 класу Каті Гузовської та музичного керівника Л.С.Мацьків. Вчитель християнської етики Г.І.Михайлів розповіла про історію цього свята, наголосила на тому, що молитва Богородиці за народ Божий — відчинені ворота до раю. У спільній молитві до Божої Матері учні та вчителі просили Її благословення та захисту, простягнути над кожним гілку фінікового дерева – символу святої благодаті.


Андріївські вечорниці 
           


Святий Миколай у Бучацькому ліцеї

 

 

 

Свято духовності 

       21 вересня 2016 року біля фігури Матері Божої усі ліцеїсти спільно приступили до урочистотей та спільної молитви. 


Духовні читання організовані отцем Володимиром, парохом прокатедри Благовіщення Пресвятої Богородиці. квітень 2016 р.


Фотоматеріали новорічно-різдвяного свята "Українські вечорниці" грудень 2015 року
Фотоматеріали свята Миколая

      

Фотоматеріали Андріївських вечорниць 21 вересня 2015 року ліцеїсти відсвяткували 6 річницю освячення фігури Матері Божої у ліцеї. Вчитель християнської етики Галина Іванівна звернулася до усіх ліцеїстів та педагогів із вітаннями та розповіла про життя Пресвятої Богородиці.Українські різдвяні вечорниці

25 грудня  2015 року уся ліцейна родина стала учасниками дійства "Українській вечорниці", які проведено з метою залучення молоді до продовження  та відродження традицій нашого народу. 

Свято Миколая 

19 грудня до усіх ліцеїсті завітав святий Миколай зі щедрими дарами
Святкування 5 річниці освячення фігури Матері Божої

      22 вересня у ліцеї відбулося свято духовності, де вся ліцейна родина спільно із отцем Володимиром, парохом прокатедрального собору, відзначили свято Пресвятої Богородиці та 5 річниці освячення фігури Матері Божої у ліцеї. 


Немає коментарів:

Дописати коментар