Краєзнавчо-туристична робота



Участь в обласному конкурсі на кращу програму тематичної зміни





Участь експедиційних загонів у конкурсах:

У грудні подано матеріали керівником експедиційного загону 6 класу Тітаренко Н. М. на конкурс "Моя земля-земля моїх батьків" за напрямком "Рідний край".


У листопаді керівниками експедиційних загонів 8 класу ( кер. Поморський В. М., вчитель обр. мист.) та 7 класу (кер. Поморська А. В., заст директора з виховної роботи) подано матеріали на районний конкурс  "Моя Батьківщина - Україна" за напрямками "Духовна спадщина мого народу" та "Козацькими шляхами". Роботи були високо оцінені члена журі, а  експедиційні загони нагороджені дипломами:
                                      
                                         8 клас  ( кер. Поморський В. М.) - диплом ІІ ступеня 
                                         7 клас  ( кер. Поморська А. В. ) - диплом І ступеня   


              

Музей воскових фігур м. Кам'янець-Подільський





















Фортеця м. Хотин Чернівецька область
  
  
   
  
  
  

Екскурсія у місто Кам'янець-Подільський

  
  
  
  

Літній пікнік

  
  

Екскурсія на Батьківщину Тараса Шевченка.
Музей Тараса Шевченка у селі Мошни на Черкащині. Березень 2016 р.





Екскурсія на Батьківщину Богдана Хмельницького місто Чигирин






Екскурсія містом Черкаси






      У жовтні 2015 року експедиційні загони Бучацького ліцею надіслали матеріали літніх мандрівок на районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" та отримали дипломи І  ст.(експедиційний загін учнів 10 та 11 класів під керівництвом Тітаренко Н. М та Вітвіцької А. М. за напрямком "Географія рідного краю", та експедиційний загін учнів 6 класу під керівництвом Шворак Л. М. та Гойди О. І.) та  диплом ІІ ст.(експедиційний загін учнів 9 класу під керівництвом Мельник М. М. та Масюк О. В. за напрямками "Геологчними стежками", "Твій рідний край")

      




Літні подорожі ліцеїстів 2015 року
Екскурсій поїздки Кременецькі гори та дендропарк, Збаразький замок та палац у Білокриниці 






День туризму

9 жовтня ліцеїсти відзначили День туризму. 








Ліцеїсти мандрують

      18 червня ліцеїсти спільно з учителями та батьками здійснили екскурсійну поїздку  "Золота підкова Львівщини" під час якої відвідали три величних замки: Золочівський, Підгорецький та Олеський. Ознайомитесь з їхнім минулим, сьогоденням і майбутнім.
          Олеський замок — один з найдавніших збережених в Україні замків, пам'ятка архітектури ХІІІ- ХVІІІ століття. На сьогоднішній день замок складається з двох двоповерхових корпусів, замкового подвір'я та надбрамної башти між ними. Експозиція музею включає твори живопису, старовинні меблі, скульптури, безцінні ікони та портрети. В Олеському замку представлена найбільша збірка дерев'яної скульптури у Європі. В дворі замку розташований 42-метровий внутрішній колодязь. Поруч з замком знаходиться парк у пейзажному стилі, прикрашений стародавніми скульптурами.
     Підгорецький замок був збудований на замовлення гетьмана Станіслава Конецпольського в 1635-1640 рр, під командування відомого архітектора Андре дель Аква. Замок є яскравим взірцем поєднання бастіонного укріплення та ренесансного палацу. Має форму квадрата. З трьох боків був оточений бастіонними укріпленнями, валами та ровами. Інтер'єри палацу вражали своїх відвідувачів неповторною красою та багатством. В кімнатах палацу зберігались речі які належали королю Яну ІІІ Собеському. В ансамбль замку входить костел (18 ст.), парк, який є неповторною пам'яткою садово-паркового мистецтва, та заїжджий двір (18 ст.).
             Золочівський замок був збудований в XII столітті на кошти Яна Собеського, на місці колишнього дерев'яного замку. Впродовж багатьох століть замок виконував роль потужної фортеці. Це була добре укріплена споруда. Замок оточували вали з бастіонами та рови з водою. У замковому дворі виняткову цінність становлять Великий та Китайський палаци, які створюють чудовий ренесансний ансамбль. У Великому Палаці представлено понад 550 експонатів - твори живопису, меблі, герби держав, королівська скарбниця та ін.. В палаці відтворена каплиця Благовіщення, де зберігається старовинна Золочівська ікона св. Миколая 17 ст. У Китайському палаці відкритий музей Східних культур, в якому облаштовано "чайний зал".

      Екскурсія виявилась дуже цікавою та змістовною. 




Немає коментарів:

Дописати коментар